Alus SPA

Alus dziedinošo iedarbību ļaudis pazīst jau kopš senseniem laikiem, kad to lietoja pret nierakmeņiem, infarktu, holēru, depresiju, sirds-asinsvadu saslimšanām, trombiem un citām nebūšanām, kā arī vispārīga ķermeņa vājuma dziedēšanai pēc pārmērīgas fiziskas slodzes.
Alus ir vienīgais produkts, kas spēj attīrīt organismu no alumīnija. Tas attīra arī no smagajiem metāliem.
Lai nu ko par alu runātu pasaulē, pie mums daudz nerunā – to lieto. Un pareizi dara, jo tam tiešām piemīt izteikta dziednieciska iedarbība. Kāda?
Alus ir vienīgais dzēriens, kurā esošās apiņu rūgtvielas ir ne tikai patīkamas pēc garšas, bet arī iedarbojas uz cilvēka organismu nomierinoši un hipnotiski, mazina sāpes, veicina gremošanas procesus, aizkavē baktēriju veidošanos. Apiņi ir vērtīgs dziedniecisks augs un tā labās īpašības pārmanto alus. Apiņu rūgtvielas aktivizē kuņģa sulas izdalīšanos un nomāc alū esošā alkohola nevēlamo iedarbību.

 

No fiziologu viedokļa alus ir viens no sabalansētākajiem dzērieniem, kas pozitīvi iespaido vielu apmaiņas procesus un ir vitamīnu avots. Sastāvā esošie B1, B2, B6, H vitamīni noderīgi nervu sistēmas darbībai. Tie labvēlīgi iespaido matu augšanu un galvas ādas veselību. B6 grupas vitamīni aizkavē asinsvadu saslimšanu attīstīšanos. Vitamīni veicina sarkano asinsķermenīšu veidošanos. C vitamīns ir aptuveni 20-50 mg/l. Litrs alus nodrošina aptuveni 70% no dienā nepieciešamā C vitamīna daudzuma. Lai nodrošinātu organismam nepieciešamo nikotīnskābes un folijskābes daudzumu, nepieciešams lietot pusglāzi alus dienā.
Izdzerot 1 litru alus, cilvēks saņem 20% no B2 vitamīna nepieciešamās dienas devas, 32% - B6 vitamīna. Viens litrs alus nodrošina 40% no dienas nepieciešamo vitamīnu daudzuma - 0.2 mg B3 vitamīnu, 0.3 mg B6 vitamīnu, 6.5 mg PP vitamīnu.

LVEnglishРусский
© Beer SPA ®, Nesankcionēta pārpublicēšana tiks uzskatīta par autortiesību pārkāpumu.© SIA Zīmols izstrāde