Alus SPA

Ogļskābā gāze
, kas izdalās alus rūgšanas procesā, uzlabo asinsriti un ļoti labvēlīgi iedarbojas uz cilvēka ādu, paātrinot dzīšanas procesus un mazinot iekaisumus, veicina organisma vielmaiņu, uzlabojot šūnu un orgānu apgādi ar skābekli, kā arī līdzsvaro un uzlabo centrālās un veģetatīvās nervu sistēmas darbību.
Alus raugs, apiņi un iesals palīdz ādai un matiem reģenerēties, uzlabot hormonālo balansu, kas savukārt sniedz atsāpinošu, nomierinošu, pretniezes un pretiekaisuma efektu, kā arī palīdz mazināt un novērst alerģiskas ādas reakcijas, ekzēmas un dermatīta simptomus.
Apiņi ir dabiskais oksidants, kas aizkavē ādas novecošanos un izžūšanu, padara to maigāku un elastīgāku, kā arī palīdz pret locītavu reimatismu un podagru. Pētījumi pierāda, ka apiņi arī samazina holesterīna līmeni, tādējādi atvairot arī insulta un infarkta risku. Tāpat apiņi lieliski uzlabo organisma imunitāti, tāpēc pēc regulārām alus peldēm par iesnām un citām saaukstēšanās pazīmēm varēsiet aizmirst!

 

Alus drabiņas, kas parasti zināmas kā alus ražošanas blakusprodukts, savas dziedinošās un pozitīvās iedarbības ziņā varētu ieņemt centrālo vietu. Kādēļ? Jo alus ražošanā izmantotie augstākās kvalitātes mieži satur organismam nepieciešamās olbaltumvielas un proteīnus, kas fermentācijas rezultātā pārvēršas organismam viegli uzņemamā un izmantojamā formā. Drabiņas ir lielisks mikro un makro elementu avots, kas piesātināts ar ūdenī šķīstošajiem B1, B2, B4, B5, kā arī taukos šķistošajiem A un E vitamīniem un vairumu neaizvietojamo aminoskābju.
Alus vannām piemīt arī poras attīrošs efekts, jo no ādas un organisma kopumā tiek izvadītas šlakvielas un toksīni. Parasti šīs vannas rekomendē pret celulītu, psoriāzi, dažādiem ādas iekaisumiem un akni (hormonālām ādas pūtītēm), nervu pārslodzi, stresu un bezmiegu. Tās palīdz normalizēt asinsspiedienu, uzlabot asinsriti un mazināt venozo atteci.

LVEnglishРусский
© Beer SPA ®, Nesankcionēta pārpublicēšana tiks uzskatīta par autortiesību pārkāpumu.© SIA Zīmols izstrāde