Alus SPA

Alus vannu procedūra nebūs gluži tāda, ka peldēsities simtprocentīgā alū un reibsiet kā no stiprā alus kausa. Tā būs organisma atveseļojoša un ādas skaistumu atjaunojoša procedūra, jo vannošanās ūdenim pievienotās sastāvdaļas, ko satur dabīgi raudzēts alus, kas veidojas kā alus ražošanas blakusprodukts, jau gadsimtiem ilgi ir pazīstamas un lietotas kā dziedniecības līdzekļi. Kā zināms, alu gatavo no miežiem, apiņiem, iesala un alus ierauga, kā arī dažādiem garšaugiem, kas paši par sevi ir dziedinošās dabas mātes radīts produkts.
Viena no fantastiskākajām lietām, par kuru ir sapņojuši daudzi, bet nu varēs izbaudīt katrs, ir dabiska koka kubuls, kurā var iegremdēties un baudīt ne tikai 34°-35° siltu un veselīgu vannu, kas sastāv no vērtīgajām sastāvdaļām, no kurām tiek brūvēts alus, bet arī burvīgu alus smaržu, alus putas un burbulīšus, kas vienlaikus masē, palīdz visiem vitamīniem un pārējām vērtīgajām vielām nokļūt ādā un, protams, veicina dzīvesprieku.
Lai dzīvesprieks un bauda būtu vēl lielāka, atpūšoties siltajā vannā un pastiepjot roku sānis, var piepildīt un izdzert arī pāris veldzējošu vēsa alus kausu. Tā veselība, jaunais dzīvesspars un viss labais no alus iedarbosies uz ķermeni ne tikai ārēji, bet arī iekšēji. Visas alus izejvielas, kā arī pašu neatkārtojami gardo un dabisko alu mums sagādā un uztic īstie alus eksperti, darītāji un mīlētāji – "Valmiermuiža".

Kad būsiet sasmēlies to labāko no alus un laimes sajūtu kopumā (šis process ilgst 20 minūtes), tiksiet ietīts dabiskā kokvilna palagā un guldīts salmu gultā, lai kopā ar šiem "elpojošajiem" un dziedinošajiem materiāliem kādas 30-40 minūtes arī mierīgi atvilktu elpu un pieklusinātas mūzikas pavadībā fantastiski relaksētos, aizmirstu par visu uz pasaules, izņemot to, ko tikko piedzīvojāt un nevarēsiet aizmirst vairs nekad, šai laikā vannas sasildītais ķermenis turpina svīšanas procesu, vienlaikus ķermenis arī pilnībā izmanto tās vielas, kas caur ādu uzsūkušās peldes laikā. Stabilizējas arī vannošanās procesā aktivizējusies sirdsdarbība.
Mēs šīs vannas rekomendējam katram. Jo papildus visam labajam, kas iedarbosies uz jūsu organismu un notiks ar jūsu veselību, Jūs arī tiksiet pie pamatīgas devas dzīvesprieka, optimisma un sajūtas, ka viss šai pasaulē tāpat kā alus vannā dzirkstī, burbuļo un smaržo.

Kopējais šīs procedūras ilgums ir 1h (20 min gremdēšanās vannā un sajūtās + 40 min elpas atvilkšanas "elpojošā" salmu gultā).
Šo piedzīvojumu var baudīt vienatnē, divatā vai kopā ar draugiem. Vienā kubulā var atpūsties 2 personas, un tā kā kubuli ir divi, maksimālais cilvēku skaits vienā kompānijā šai atpūtai ir 4.

Kādas ir alus vērtīgās izejvielas? Lasiet šeit!

LVEnglishРусский
© Beer SPA ®, Nesankcionēta pārpublicēšana tiks uzskatīta par autortiesību pārkāpumu.© SIA Zīmols izstrāde