Alus SPA

Kas ir alus SPA procedūra? Tā ir oriģināla SPA terapija, kas ļauj ne vien atslābināties pēc saspringtās darba dienas, atpūsties un atjaunot fiziskos un garīgos spēkus, bet arī uzlabot organisma vispārējo veselības stāvokli. Īpaši ieteicams ir alus vannu procedūru papildināt ar ietīšanos un masāžu terapiju. Kā jau pēc peldes, muskuļi un locītavas ir atslābināti un iesildīti, tāpēc ar masāžu būs iespējams gūt organisma stiprināšanai un atjaunošanai īpaši labvēlīgu efektu.
Pēc alus vannas, kad poras ir atvērušās un āda elastīgāka, šis ir labākais mirklis, lai pabarotu, atveseļotu un iepriecinātu Jūsu ķermeni vēl vairāk. Tāpēc, lai pastiprinātu alus dziedniecisko un kosmētisko iedarbību, mēs Jums piedāvājam 3 sajūtām un labvēlīga efekta piesātinātas procedūras:


Šo procedūru laikā Jūsu ķermenis tiks piesātināts ar neaizvietojamām aminoskābēm, vitamīniem un citām Jūsu veselībai un labsajūtai nepieciešamajām vielām, savukārt gars – ar enerģiju, vitalitāti un dzīvesprieku.
Alus uz cilvēka organismu iedarbojas nomierinoši un hipnotiski, mazinot sāpes, veicinot gremošanas procesus, mazinot svīšanu un aizkavējot baktēriju rašanos. Šīs procedūras palīdzēs ādas jaunības saglabāšanā un grumbu mazināšanā, ilgstoši to mitrinās, sašaurinās poras un paplašinās skatu uz dzīvi.
Visas procedūras lūdzam pieteikt iepriekš!

 

 

Laipni gaidīti uz Alus procedūrām

 

LVEnglishРусский
© Beer SPA ®, Nesankcionēta pārpublicēšana tiks uzskatīta par autortiesību pārkāpumu.© SIA Zīmols izstrāde